Modern Apartment Close To Subway & Vineyards

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards Βιέννη απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Πλατεία Στεφάνου και περίπου 7 χλμ. από το Παλάτι Belvedere. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 4 χλμ. από την Αλμπερτίνα, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Ιστορίας της Τέχνης απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Rampengasse βρίσκεται σε 500 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern Apartment Close To Subway & Vineyards Βιέννη
Wohnflair Mit Balkon T25
Τιμή μόνο για κινητά

Wohnflair Mit Balkon T25

322 μ από το κατάλυμα
USD 131 USD 118
ανά νύχτα
Charming Brigittenau Haven Kl38
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Brigittenau Haven Kl38

735 μ από το κατάλυμα
USD 57 USD 51
ανά νύχτα
Zzq Brigittenau Cozy Corner Kl32
Τιμή μόνο για κινητά

Zzq Brigittenau Cozy Corner Kl32

736 μ από το κατάλυμα
USD 614 USD 553
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards περιλαμβάνουν Μουσείο Ιστορίας της Τέχνης, Πλατεία Στεφάνου καθώς και Κάστρο Μπελβεντέρε.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards;
      Η τιμή κράτησης στο το Modern Apartment Close To Subway & Vineyards θα είναι 109€.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern Apartment Close To Subway & Vineyards Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο